Sünnet Organizasyonu - İFA DERNEĞİ
"Kardeşliği ifa etme zamanı"
ifa derneği, hafız, hafızlık sponsorluğu, bağış yap, endonezya

Sünnet Organizasyonu


30/10/2019

ifa derneği, filipinler, sünnet organizasyonu
8 kere okundu

FİLİPİNLER’İN BASKENTİ MANİLA ŞEHRİNİN TAGUİG BÖLGESİNDE SÜNNET ORGANİZASYONU İCRA EDİLDİ

İFA Derneği olarak, 21 - 24 Ekim 2019 tarihlerinde Uzak Doğu’nun adalar ülkesi olan Filipinler’de sağlıklı sünnet organizasyonu düzenledik.

Alanında profesyonel doktorların tecrübelerinden yararlanılarak düzenlenen bu sünnet organizasyonu Filipinler Taguig şehrinde icra edilmiştir.

‘Kirvem olur musun?’ projesi kapsamında gerçekleşen bu organizasyonda onlarca etnik ırktan çocuğun hidayetine vesile olduk.   
21 – 24 Ekim 2019’de Filipinler’in Taguig şehrinde gerçekleştirdiğimiz sağlıklı sünnet organizasyonumuz gibi bu organizasyonda da bizlere sünnet organizasyonumuz boyunca destek olan doktorlarimiz ve gönüllülerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde organizasyonumuzu tamamladık.

Başta İstanbul Hisar Hastanesi olmak uzere Acıbadem ve Kocaeli Eğitim Araştırma Hastanesi gönüllü doktorların katılımı ile gerçekleşen bu organizasyon, modern sağlık koşulları göz önünde bulundurularak ve hijyen konusu esasa alınarak uygulanmıştır. Tamamen ücretsiz yapılan bu sünnet organizasyonumuzda, binlerce çocuğun sağlıklı sünnet olmasına vesile olan hayır sahiplerine teşekkür ederiz.

Filipinler’den dönen sağlık ve organizasyon ekibimiz, organizasyon icra edilirken, yaşanan duygulu anları, çocukları sünnet olan velilerin mutluluğunu ve dünyanın dört bir yanından bu sünnetin ihyası için emek sarfeden ve yardım eden Müslüman kardeşleri için çok dua ettiklerini ifade ettiler.  

İFA Derneği olarak bu güzel anları bizlere tüm gerçekliğiyle yansıtan ekibimize teşekkürlerimizi iletiyoruz.